Al direk lor kontni
KOTPC.mu

Prosesser

Intel Core i5-12600KF

Pri 1 prosesser kot 2 magazin.

Dapre nou dernie verifikasion 21 okt 2026, 14:04, pri pli ba ar stok lokal pou Intel Core i5-12600KF dan bann magazin Moris ki nou swiv se Rs 12,990 kot FastClick. Import lor komand koumans a Rs 16,990 kot NexForge.

Stok lokal
DepiRs 12,990Dernie verifikasion 21 okt, 14:04
Import lor komand
DepiRs 16,990Dernie verifikasion 21 okt, 14:05

Ekipman

Cores 10
Threads 16
Vites boost 4.9 GHz

Ofer

Stok lokal

#ProdwiMagazinPri artikDisponibiliteVerifyeGet magazin-la
1Intel Core i5-12600KFFastClickTrianon, Bagatelle, Riche TerreRs 12,990kas, TVA ladanMagazin-la dir li ena stok lokalDernie verifikasion 21 okt, 14:04

Import lor komand

#ProdwiMagazinPri artikDisponibiliteVerifyeGet magazin-la
2Intel Core i5-12600KFNexForgeLivrezon partou dan lilRs 16,990kas, TVA pa presizeImport lor komand, 12–21 zourDernie verifikasion 21 okt, 14:05

Ki diferan

ProdwiCoresThreadsVites boostAnbalaz
Intel Core i5-12600KF10164.9 GHzPa kone

Istorik pri

Pli ba pri pou Intel Core i5-12600KF

Enn trou vedir pena pri aktiel sa zour-la.

Get bann sif
ZourPri artik
21 oktRs 12,990
20 oktRs 12,990

Karakteristik

Prosesser
Core i5-12600KF
Fabrikan
Intel
Socket
LGA1700

Kot pou aste Intel Core i5-12600KF dan Moris

Kot mo kapav aste Intel Core i5-12600KF dan Moris?
2 magazin ki nou swiv ena enn pri aktiel: FastClick ek NexForge.
Eski Intel Core i5-12600KF an stok dan Moris?
1 magazin dir zot ena stok lokal. 1 magazin fer li vini lor komand. Konfirm avek magazin-la avan ou ale.
Konbien Intel Core i5-12600KF kout dan Moris?
Dapre nou dernie verifikasion 21 okt 2026, 14:04, pri pli ba ar stok lokal pou Intel Core i5-12600KF dan bann magazin Moris ki nou swiv se Rs 12,990 kot FastClick. Import lor komand koumans a Rs 16,990 kot NexForge.