Al direk lor kontni
KOTPC.mu

AMD · Prosesser

AMD Ryzen 5 9600X (tray)

AMD Ryzen 5 9600X

Dapre nou dernie verifikasion 21 okt 2026, 14:04, pri pli ba ar stok lokal pou AMD Ryzen 5 9600X (tray) dan bann magazin Moris ki nou swiv se Rs 11,990 kot FastClick.

Stok lokal
DepiRs 11,990Dernie verifikasion 21 okt, 14:04

Nou swiv li depi 20 okt 2026

Ekipman

Cores 6
Threads 12
Vites boostPa kone

Ofer

Stok lokal

#MagazinPri artikDisponibiliteVerifyeGet magazin-la
1FastClickTrianon, Bagatelle, Riche TerreRs 11,990kas, TVA ladanMagazin-la dir li ena stok lokalDernie verifikasion 21 okt, 14:04

Istorik pri

Pri artik kot sak magazin

Enn trou vedir pena pri aktiel sa zour-la.

Get bann sif
ZourPri artik
21 oktRs 11,990
20 oktRs 11,990

Karakteristik

Prosesser
Ryzen 5 9600X
Fabrikan
AMD
Socket
AM5
Cores
6
Threads
12
Vites boost
Pa kone
Anbalaz
Tray
Referans fabrikan
Pa kone

Nou lie anons sak magazin ar sa prodwi presi-la par so non ek so karakteristik.

Kot pou aste AMD Ryzen 5 9600X (tray) dan Moris

Kot mo kapav aste AMD Ryzen 5 9600X (tray) dan Moris?
1 magazin ki nou swiv ena enn pri aktiel: FastClick.
Eski AMD Ryzen 5 9600X (tray) an stok dan Moris?
1 magazin dir zot ena stok lokal. Konfirm avek magazin-la avan ou ale.
Konbien AMD Ryzen 5 9600X (tray) kout dan Moris?
Dapre nou dernie verifikasion 21 okt 2026, 14:04, pri pli ba ar stok lokal pou AMD Ryzen 5 9600X (tray) dan bann magazin Moris ki nou swiv se Rs 11,990 kot FastClick.

Lezot AMD Ryzen 5 9600X

Rs 11,990

Stok lokal · FastClick

Ekrir magazin-laGet magazin-la